Producenci
BESTSELLERY
Promocje
FEBA Strój kąpielowy F35A/706  lato 2019  czarny
FEBA Strój kąpielowy F35A/706 lato 2019 czarny

124,80 zł

Cena regularna: 208,00 zł

NIPPLEX piżama Luciana
NIPPLEX piżama Luciana

85,80 zł

Cena regularna: 143,00 zł

ARUELLE piżama damska Sharon shorts, łabędź
ARUELLE piżama damska Sharon shorts, łabędź

95,20 zł

Cena regularna: 119,00 zł

FEBA Strój kąpielowy Daniela 01DK
FEBA Strój kąpielowy Daniela 01DK

29,00 zł

Cena regularna: 155,00 zł

Tabele rozmiarów - Stroje kąpielowe

             

            

          

 

Wiele kobiet ma kłopoty z ustaleniem i doborem odpowiedniego rozmiaru biustonosza czy stroju kąpielowego, dlatego podpowiadamy jak ustalić rozmiar biustonosza.

Mierzenie obwodu W biuście:
• Centymetr umieszczamy tak, aby przylegał w najszerszym miejscu biustu jednocześnie nie deformując piersi (w miarę luźno). 
• Centymetr przykładamy tak, aby znajdował się na tej samej wysokości zarówno z przodu na piersiach jak i na plecach. W przypadku gdy biust się przesuwa należy przytrzymać go rękoma. 
• Odczytujemy nasz rozmiar dzięki czemu korzystając z tabeli na naszej stronie można bez problemu dobrać miseczkę biustonosza.

Mierzenie obwodu POD biustem:
• Należy stać prosto i swobodnie oddychać 
• Ciało owijamy centymetrem trzymając go poziomo, ściśle pod biustem (Ważne jest, aby obwód mierzony był możliwie ciasno, lecz na tyle, aby nie przeszkadzało to w oddychaniu) 
• Tak zmierzony obwód wskazuje jaki rozmiar biustonosza powinno się wybrać (patrz tabele z rozmiarami).

Obwód w biuście (cm) MINUS Obwód pod biustem (cm) = ROZMIAR MISECZKI (np. A,B lub C itd.). Aby ustalić rozmiar miseczki patrz tabele poniżej.

Producenci strojów kąpielowych posługują się rozmiarami typu 36B, 38B, etc. pierwsze dwie cyfry oznaczają obwód biustu i rozmiar fig wg zasady np. 36 = rozmiar obwodu 70 = rozmiar fig = 36/S oznaczenie literek np. B,C,D oznacza głębokość miseczki, czyli rozmiar 36C oznacza rozmiar 70C, figi 36/S

Uwaga! Sprzedajemy stroje kąpielowe w kompletach, czyli wybierając rozmiar 38C zamawiasz stanik 75C i figi 38. Może zdarzyć się jakiś model dostępny w małym rozmiarze stanika i dużym rozmiarem fig, ponieważ w butiku stacjonarnym czasem godziłyśmy się na wymianę i dobór np. do stanika 75C fig 42. W związku z tym zapoznaj się z opisem przy każdym modelu :) 

Jeżeli pragniesz zamówić inne rozmiary stanika i fig, możesz skonataktować się z Nami i spytać o możliwość zakupu w innej opcji. 
UWAGA, zdecydujemy się na to tylko w przypadku dostępności produktów w dwóch różnych rozmiarach tego samego modelu. 
Pamiętaj jednak że np. zakup rozmiaru 38C z figami 40/L możesz nabyć zamawiając kostium 40B (ten sam wymiar miseczki co 38C, a figi 40).

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY TABELE ROZMIARÓW DLA KAŻDEJ WSPÓŁPRACUJĄCEJ Z NAMI FIRMY STROJÓW KĄPIELOWYCH  - proszę zapoznaj się i dobierz sobie odpowiedni rozmiar lub poproś Nas o pomoc.

 

"

"

"

"

"

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl