Promocje
DALIA biustonosz Gabriela K24  semi soft
DALIA biustonosz Gabriela K24 semi soft
138,00 zł 110,40 zł
FEBA Strój kąpielowy bikini Dora
FEBA Strój kąpielowy bikini Dora
104,00 zł 20,00 zł
SHE Strój kąpielowy jednoczęściowy Flora
SHE Strój kąpielowy jednoczęściowy Flora
185,00 zł 111,00 zł
DALIA figi klasyczne Anastasia
DALIA figi klasyczne Anastasia
69,00 zł 55,20 zł

                                                         Zainspiruj się: 

                                                            @BoutiqueModeStyl

                                                  Butik BoutiqueModeStyl

 Ta strona korzysta z wtyczek serwisu społecznościowych serwisu Facebook. Oznacza to, że do Facebook Ireland Ltd. przekazywane są dane dotyczące zachowań na stronie sklepu, adresu IP czy identyfikatora używanej przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych, wraz z pełnymi danymi administratora i przysługującymi Ci prawami znajdziesz w polityce prywatności sklepu.

Tabele rozmiarów - Stroje kąpielowe

             

            

          

 

Wiele kobiet ma kłopoty z ustaleniem i doborem odpowiedniego rozmiaru biustonosza czy stroju kąpielowego, dlatego podpowiadamy jak ustalić rozmiar biustonosza.

Mierzenie obwodu W biuście:
• Centymetr umieszczamy tak, aby przylegał w najszerszym miejscu biustu jednocześnie nie deformując piersi (w miarę luźno). 
• Centymetr przykładamy tak, aby znajdował się na tej samej wysokości zarówno z przodu na piersiach jak i na plecach. W przypadku gdy biust się przesuwa należy przytrzymać go rękoma. 
• Odczytujemy nasz rozmiar dzięki czemu korzystając z tabeli na naszej stronie można bez problemu dobrać miseczkę biustonosza.

Mierzenie obwodu POD biustem:
• Należy stać prosto i swobodnie oddychać 
• Ciało owijamy centymetrem trzymając go poziomo, ściśle pod biustem (Ważne jest, aby obwód mierzony był możliwie ciasno, lecz na tyle, aby nie przeszkadzało to w oddychaniu) 
• Tak zmierzony obwód wskazuje jaki rozmiar biustonosza powinno się wybrać (patrz tabele z rozmiarami).

Obwód w biuście (cm) MINUS Obwód pod biustem (cm) = ROZMIAR MISECZKI (np. A,B lub C itd.). Aby ustalić rozmiar miseczki patrz tabele poniżej.

Producenci strojów kąpielowych posługują się rozmiarami typu 36B, 38B, etc. pierwsze dwie cyfry oznaczają obwód biustu i rozmiar fig wg zasady np. 36 = rozmiar obwodu 70 = rozmiar fig = 36/S oznaczenie literek np. B,C,D oznacza głębokość miseczki, czyli rozmiar 36C oznacza rozmiar 70C, figi 36/S

Uwaga! Sprzedajemy stroje kąpielowe w kompletach, czyli wybierając rozmiar 38C zamawiasz stanik 75C i figi 38. Może zdarzyć się jakiś model dostępny w małym rozmiarze stanika i dużym rozmiarem fig, ponieważ w butiku stacjonarnym czasem godziłyśmy się na wymianę i dobór np. do stanika 75C fig 42. W związku z tym zapoznaj się z opisem przy każdym modelu :) 

Jeżeli pragniesz zamówić inne rozmiary stanika i fig, możesz skonataktować się z Nami i spytać o możliwość zakupu w innej opcji. 
UWAGA, zdecydujemy się na to tylko w przypadku dostępności produktów w dwóch różnych rozmiarach tego samego modelu. 
Pamiętaj jednak że np. zakup rozmiaru 38C z figami 40/L możesz nabyć zamawiając kostium 40B (ten sam wymiar miseczki co 38C, a figi 40).

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY TABELE ROZMIARÓW DLA KAŻDEJ WSPÓŁPRACUJĄCEJ Z NAMI FIRMY STROJÓW KĄPIELOWYCH  - proszę zapoznaj się i dobierz sobie odpowiedni rozmiar lub poproś Nas o pomoc.

 

"

"

"

"

"

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl